גדרות אלומיניום וסגירת מרפסת

גדרות אלומיניום

גדרות אלומיניום הן גדרות הנעשות מחומר גלם חזק ויציב ועל כן הן נמנות עם הגדרות הפופולריות ביותר להרכבה במתחמים רבים בתעשייה.
גדרות אלומיניום נפוצות בעיקר בעקבות מזג האוויר החם והיבש ומציעות פתרון אידיאלי לתנאים אלה, גם בגלל יציבותן הרבה אך גם בגלל מראן המטופח.
ניתן להשיג גדרות אלומיניום בעיצוב קלאסי, פשוט ולא מתוחכם, על מנת להעניק מראה אלגנטי אשר יתאים לכל צורת עיצוב שנבחר מחוץ לבית או למבנה.
גדרות אלומיניום ניתן למצוא בעיקר סביב מוזיאונים ומבנים היסטוריים , זאת בכדי למנוע גישה קלה עבור בעלי חיים משוטטים בקרבת מקום.
גדרות אלומיניום משוכללות הן גדרות עשויות מאלומיניום בעלות מנגנון שליטה מרחוק והן לרוב מותקנות ללקוחות אשר מבקשים פיתרונות טכנולוגיים נוחים למיגון הבית והחצר.
יתרון בולט של גדרות אלומיניום הוא לא רק במחיר האטרקטיבי שניתן, אלא גם בגמישות של גדרות אלו, אשר מעניקות קשת רחבה של אפשרויות עיצוב וסגנון, כך שכל אדם יוכל לעצב את הגדר לפי בקשתו, רצונו וצרכיו.

סגירת מרפסת

סגירת מרפסת נעה בטווח מחירים רחב, התלוי בסוג החומרים בהם נעשה שימוש, בסוג הסגירה של המרפסת ובתוספות השונות כמו חלון, רשת, צלייה וכן הלאה.
מעצבי פנים רבים, כחלק מעבודת העיצוב, אחראים על על תכנון של סגירת המרפסת והם נוטים לשלב את עיצוב הבית יחד עם עיצוב סגירת המרפסת בכל הקשור לסגנון ולצבעים הנבחרים.
סגירת מרפסות צריכה להיעשות על פי תקנים והוראות מיוחדים ולא ניתן לבצע את המלאכה מבלי לקבל אישורים מהרשויות המתאימות, כמו משרד הפנים ומכון התקנים.
סגירת מרפסת נעשית בדרך כלל עם חלונות זכוכית ומומלץ לבחור בסוג זכוכית עבה, הנחשבת בטיחותית יותר, למניעת פגיעות ובנוסף בסוג חסין לרעש, המהווה יתרון משמעותי.
סגירת מרפסת היא לא מלאכה קשה ומסובכת אך יחד עם זאת יש לבחור באנשי מקצוע מתאימים, על מנת שיבצעו את המלאכה באופן מהימן ומשביע רצון.
כאשר בונים בית חדש או מבצעים שיפוץ, כדאי להתייעץ עם אדריכל או מעצב פנים, אשר מומחים בתכנון של סגירת מרפסת ויכולים לסייע מאד בתהליך.