מעקה זכוכית ואלומיניום

מעקה זכוכית

מעקה זכוכית מביא בשורה חדשה בעיצוב הפנים של הבית או המשרד, הניתנים לעיצוב מגוון ויפיפה, במגוון צורות וצבעים, המעניקים שדרוג ויופי לחדר או למבנה.
ייחודיות מעקה הזכוכית היא בעיקר שמעקה זה הוא קל לתחזוק, הוא נשמר עמיד וחזק לאורך שנים ארוכות, המראה שלו נשאר יפה ואסתטי ובנוסף הוא פשוט ונוח לניקוי.
בעלי מקצוע המתקינים מעקה זכוכית צריכים לעשות זאת על פי תו תקן מחמיר ביותר, במידה ואין אישור ממכון התקנים ניתן אף לשלול את הרישיון של בעל המקצוע.
הבחירה הראשונה של בתי מלון היא מעקה זכוכית על פני כל מעקה אחר, זאת מכיוון שמעקה זכוכית מקנה מראה אלגנטי ויוקרתי ובכך מעלה את רמת נראות המלון.
מעקה זכוכית הוא אמנם יקר מאד, אך יחד עם זאת נשמר לאורך שנים ארוכות ופשוט לתחזוק, על כן לטווח הארוך ניתן לומר כי מעקה זכוכית הוא זול יחסית.
ניתן להתקין מעקה זכוכית גם מחוץ לבית, כמו למשל בחצר או בבריכה, כמובן יחד עם נקיטת אמצעי זהירות, למנוע פציעה במקרה שיש ילדים קטנים בסביבה.

אלומיניום

אלומיניום הוא סוג של מתכת בעל מאפיינים רבים, בעיקר משקלה הקל יחסית ושכיחותה בעולם, על כן אלומיניום נחשב גם למתכת זולה, כיוון שניתן להשיג את החומר בקלות.
ניתן לראות אנשים רבים שבוחרים להשתמש באלומיניום בבתי העסק שלהם על מנת לעצב או לשדרג את פני המקום או פריטים ואביזרים מסוימים.
ניתן למצוא חלקי מכוניות רבים המיוצרים עם אלומיניום כמו המנוע, מערכת התמסורת, מערכות מיגון, כספת לרכב ועוד.
השימוש באלומיניום הוא בעיקר בתעשיית הבניה לייצור או תיקון של חלונות למיניהם, דלתות, תריסים, מעקים ועוד.
הייחוד העיקרי של אלומיניום הוא שחומר זה מאפשר שינויים רבים בזמן העבודה או אף לאחר מכן, האלומיניום הוא גם חומר מבודד שיכול לסנן רעשים חיצוניים.
יתרון בולט של האלומיניום בתחום הקוסמטי הוא בעיקר בתרסיסי דיאורדורנט, האלומיניום בתרסיסים אלה משמש כחומר מונע הזעה וריחות לא נעימים.
אלומיניום הוא חומר מתכלה הניתן למחזור, הוא גם אינו מחליד ויכול להישמר לאורך תקופות ארוכות, לכן נחשב האלומיניום לחומר זול יחסית מחומרים אחרים.